Guxim Alimani/ Para me thes kundër Armand Dukës!

Sipas informacioneve te sigurta banda shteterore dhe bandat e rruges jane hedhur ne sulm kunder Armand Dukes.Kryetrafikanti Gaz Demi dhe Bossi i Xibrakes Olsi Rama kane hapur thesin e parave per te gjithe votuesit ne favor te Bashkim Finos. Ne fushate eshte hedhur haptazi dhe banda e Lul Berishes dhe Iliaz Hasanit ne Durres te […]

Continue Reading

Vëllai i Kryeministrit Rama, drejtor i përgjithshëm i ‘Partizanit’

Drejtori i “VIP Sport”, Fation Shehu, duke folur gjatë emisionit “Rubrika Sportive” në TVSH ka bërë të ditur se ndryshimet në ambientet e klubit Partizani. “Vendimi për të larguar trajnerin Iuliano është marrë nga Moxhi dhe po ashtu riemërimi i Sulejman Starovës në krye të pankinës është po vendim i Moxhit, i cili po bën […]

Continue Reading

Sot derbi Kryeqytetas/ Tirana premio të majme për fitoren kundër Partizanit

Sot në orën 19:00 në “Selman Stërmasi” Tirana do të presë skuadrën e Partizanit në ndeshjen e vlefshme për javën e 31 në Superligën shqiptare. Megjithëse diferencat janë të mëdha në pikë, ky derbi pritet të jetë sërish i zjarrtë për faktin që Partizani pretendon titullin kampion. Në të tilla ndeshje nuk ka nevojë për […]

Continue Reading