Ganni De Biasi largohet me lot në sy nga drejtimi i kombëtares së Shqipërisë. Foto

Kombëtarja shqiptare ka ngelur pa trajner pasi De Biasi me lot në sy ka dhënë dorëheqjen nga skuadra kuqezi. Në një deklaratë për mediat presidenti i FSHF-së, Armand Duka, komentoi të ardhmen dhe zgjedhjen e trajnerit të ri, teksa nuk përjashtoi si mundësi Paolo Tramexanin, por edhe ndonjë shqiptar të mundshëm. De Biasi theksoi se […]

Vazhdo të lexosh