Sot në orën 18:30 Kombëtarja shqiptare do të luajë miqësore kundër Turqisë. Ja formacioni

Sot në orën 18:30 Kombëtarja shqiptare do të luajë miqësore kundër Turqisë. Mund të quhet epoka e re e kuqezinjve pasi në këtë ndeshje mungojnë Basha, Kukeli, Abrashi, Agolli dhe Kace që më parë kanë mbajtur peshën e mesfushës. Tani trajneri Panucci kërkon të provojë eksperimente nga të rinjtë që ka grumbulluar si Qaka, Aliji, […]

Vazhdo të lexosh

Ja formacioni i Shqipërisë kundër Spanjës

Sot në orën 20:45 Spanja do të presë përfaqësuesen e Shqipërisë në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Panucci ka nisur të ndërtojë skuadrën me të cilën do të prezantohet përpara kampionëve të Botës dhe Europës. Mungesat e shqetësojnë por e gëzon fakti që Berisha dhe Hysaj janë rikthyer dhe […]

Vazhdo të lexosh