Nishani: Këta nuk janë socialistët! Janë sekti i vandalëve me emrin ‘Rilindje’!

Bujar Nishani, Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, ka komentuar me trishtim, përdhosjen e flamujve kombëtarë nga pjesëmarrësit në mitingun elektoral të edi Ramës në Shkodër, flamujt që për gati dy orë i valëvitën përpara kryeministrit dhe pastaj i hodhën rrugëve me përbuzje. Ja cfare shkruan Nishani në Fb: Barbarët rilindës dëshmuan edhe njëherë moralin […]

Vazhdo të lexosh

Noka: Prokuroria e Krimeve të Rënda e konfirmoi, trafikimi i drogës me bekim politik

Flamur Noka ka deklaruar pak më parë se, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka konfirmuar atë që opozita ka thënë gjithmonë, që trafikimi idrogës është bërë me bekim politik. “Këtë e kanë konfirmuar pikë për pikë sipas një medieje investigative. Prokuroria e Krimeve të Rënda ka konfirmuar që mbjellja dhe trafikimi i drogës është bërë […]

Vazhdo të lexosh

Dritani i Ramës në Vlorë, sulmon deputetin e LSI

Dritan Leli, inspektoi punimet në një tjetër projekt të infrastrukturës, asfaltimin e rrugës pranë nënkalimit të Panajasë. Ky nënkalim do të lidhë tashmë fshatrat e zonës së Novoselës me autostradën, ndërsa në gjendjen e vështirë problematike që ishte, kalimi në ketë rruge bëhej i pamundur. Kjo rrugë është një nga 13 segmentet që do të […]

Vazhdo të lexosh