Andi Lila shpreson për fitore: Do ta mundim Italinë

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Andi Lila thotë se të luash kundër më të mirëve është ëndërr e çdo futbollisti. Ai po ashtu thotë se edhe pse do të kenë përballje shumë të vështira, beson se në Shkodër mund të marrin tre pikë kundër Italisë dhe të hyjnë në histori të futbollit. ““Është fat i madh […]

Vazhdo të lexosh

Gramoz Ruçi: Me ose pa LSI-në PS do jetë fituese e zgjedhjeve të 18 qershorit.

Kreu i grupit parlamentar te PS-se, Gramoz Ruci ka deklaruar sot se partia e tij eshte e gatshme per te hyre ne zgjedhjet e 18 qershorit. Ai deklaroi se me ose pa LSI ne do te hyjme ne zgjedhje dhe do jemi fitues. Nuk dihet ne eshte ky nje presion qe PS i ben Metes […]

Vazhdo të lexosh