Letra e lamtumirës së 59-vjeçarit që tentoi të vetëvritej

Një 59-vjeçar tentoi të vetëvritej sot në Pogradec, duke qëlluar veten me pistoletë. Ai mbeti i plagosur rëndë dhe është dërguar në spital për të marrë ndihmë më të specializuar mjekësore dhe ndodhet në gjendje të rëndë. 59-vjeçari L.F kishte lënë edhe një letër lamtumire, ku shkruante arsyet përse po ndërmerrte aktin ekstrem. BalkaWeb ka […]

Continue Reading