Nga Fatmir Ali Guda/ QINDRA MILIONA EURO ‘PASURI’ I VLEJNË TAHIRIT MË SHUMË SESA HAKMARRJA NDAJ EDI RAMËS .

Opinioni publik ka ngrirë prej zhvillimeve të vrullshme të ditëve të fundit në lidhje me atë që përflitej prej kohësh për lidhjet e krimit të organizuar me pushtetin. Zbardhja e vetëm njërës prej dosjeve të përgjimit mes dy trafikantëve të drogës arrestuar nga policia italiane dhe fletë arresti i prerë për bashkpuntorin më të afërt […]

Vazhdo të lexosh