Skandal/ Njihuni me anëtarin e KLP me nota 5 dhe dëftesë të falsifikuar. Kërcënon gazetarin: Të marr gjak në në vetul

Emisioni investigativ ‘Ajsberg’ që transmetohet në ekranin e Fax News me gazetar Artur Çanin ka zbardhur mbrëmjen e djeshme një mega skandal që ka përfshirë Këshillin e Lartë të Prokurorisë, një nga organet kryesore për Reformën në Drejtësi. Bëhet fjalë për një nga anëtarët e këtij organi, Tartar Bazaj, i cili në bazë të investigimeve […]

Vazhdo të lexosh