Policia mbyll forcërisht grevën e urisë së të përndjekurve politikë. Si etërit dhe bijtë

Policia ka mbyllur forcërisht grevën e urisë së ish-të burgosurve politikë. Mësohet se forcat e rendit kanë shoqëruar në komisariat në orën 02:00 4 ish të burgosurit që merrnin pjesë në grevë, për t’i lënë të lirë më pas në orën 08:00. Sipas ish të burgosurve, policia i ka mbajtur gjithë natën në komisariat. Po […]

Vazhdo të lexosh