Vetëdorëzohet ‘Eskobari i Ballkanit’dhe Drejtori i Ramës, Klement Balili.

Klement Balili më në fund ka vendosur të dorëzohet. Burime për Top Channel bëjnë me dije, se Balili I njohur si “Eskobari i Ballkanit” është dorëzuar në Policinë E Shtetit mëngjesin e kësaj të marte.Balili në këtë vetëdorëzim nuk është shoqëruar nga forcat e Policisë. Ndërkohë që është ende e paqartë nëse gjatë kësaj kohe […]

Continue Reading

Berisha: Rama me vëllain e Eskobar Balilit. Foto

Ish kryeministri ka publikuar një foto në Facebook, ku kryeministri Edi Rama është nën shoqërinë e nipit të Klemend Balilit, Rigelsin, ndërsa në sfond duket vëllai i “Eskobarit të Ballkanit”, Bako Balilit. Ky i fundit është vënë në shënjestër të prokurorisë pak ditë më parë, pasi rezulton pronar i kompleksit Santa Quaranta. 10 muaj pasi […]

Continue Reading