Të gjithë zyrtarët shiten e blihen, këta janë modeli i një shteti të padrejtë

Deputeti Erion Braçe ka reaguar në lidhje me një investigim të kryer nga emisioni “Top Story” ku u denoncua fakti se vendet e ngjarjeve të aksidenteve janë kthyer në skema të mirëfillta korrupsioni, ku shpeshherë fajtorë janë shpallur viktimat. Përmes një postimi në rrjetet sociale Braçe thotë se po devojojmë nga ekonomia e tregut ku […]

Vazhdo të lexosh

50 mijë lekë për “Pfizerin”, Erion Braçe “i neveritur” për drejtorin në Kavajë

 Erion Braçe shkruan “i neveritur” për rastin e denoncuar dje në media, ku shfaqej me zë dhe figurë drejtori i qendrës shëndetësore “Luz i Vogël” në Kavajë, duke shitur për 50 mijë lekë të vjetra vaksinën Pfizer.  Gazetarët e emisionit Fiks Fare kanë denoncuar këtë skandal me zë e figurë , teksa kanë biseduar jo […]

Vazhdo të lexosh

BRAÇE SULMON NË MBLEDHJE DREJTORËT: PUNONJËSIT ISHIN NË KAFE! AJO ZYRË DO SHKRIHET E GJITHA!

I ashpër dhe ultimativ Zv.kryeministri Erion Braçe në takimin e zhvilluar këtë mëngjes në Kryeministri me drejtuesit e Zyrave të Punës, Shërbimit Social, Inspektoriatet e Punës dhe Sigurimet Shoqërore. Newsbomb.al mëson se Braçe e ka thirrur këtë mbledhje që në 8:00 të mëngjesit dhe u ka bërë një ‘dush të ftohtë’ drejtuesve mbi objektivat mujore […]

Vazhdo të lexosh