Refuzon mandatin, Shulla: Unë do të vazhdoj të jem besnik krah demokratëve dhe Kryetarit z.Lulzim Basha

REFUZOJ Të dashur miq demokratë, të rinj dhe të reja të FRPD, Dëshiroj t’ju bëj me dije refuzimin tim ndaj kërkesës së KQZ për të plotësuar vendet vakante në Parlament të cilat u dogjën nga Deputetët e Partisë Demokratike. Që në fillim kam qenë pro vendimit të Partisë Demokratike për djegien e mandateve parlamentare. Unë nuk […]

Vazhdo të lexosh