Eduart Ndocaj thirrje Bashës: Të largojmë me çdo mjet Edi Ramën/ VIDEO

Dorëheqja e Fatmir Xhafës, nga posti i ministrit të brendshëm, ka sjellë dhe reagimin e politikës, ku përfaqësues të ndryshëm nga gjithë spektri poliitk shqiptar kanë reaguar duke kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Rama, si “koka” e krimit të organizuar në vend dhe si personi përgjegjës për situatën e rënduar ekonomike dhe politike. Ndër zërat më […]

Vazhdo të lexosh

Eduart Ndocaj: Zgjohuni e digjini përsëri këto barake të ndyra! “JO” taksës së Edvin Ramës.

Ish-deputeti Eduart Ndocaj, kësaj radhe përmes një shënimi në profilin facebook, ka lëshuar thirrje të forta për protesta ndaj oligarkisë qeverisëse, siç e cilësoi ai ekipin qeveritar. Ndocaj e ka konsideruar diskriminuese këtë taksë për veriun e Shqipërisë, ndaj të cilit Rama ka një urrejtje gjenetike të trashëguar që me të atin e tij, Kristaqin, […]

Vazhdo të lexosh

Eduart Ndocaj reagon ndaj akuzave në adresë të tij nga disa portale. Janë portale krimi

Ish deputeti i Lezhes dhe njekohesisht “Kryetari i PBDKSH (Partia Bashkimi Demokristian Shqiptar), Eduart Ndocaj, ka hedhur akuza te forta ndaj disa portaleve te sponsorizuar nga Qeveria e krimit, sic e cileson ai ne reagimin e tij. Gjithashtu ish Deputeti Ndocaj parlajmeron ne reagimin e tij se po pregatit procedurat per kallzim penal ndaj ketyre […]

Vazhdo të lexosh