PD dhe LSI braktisin Konferencën e Kryetarëve

Dy partitë opozitare, PD-ja dhe LSI-ja braktisën sot punimet e Konferencës së Kryetarëve në Kuvend, të  mbledhur për prezantimin e Projektbuxhetit të vitit 2018. Deputeti, Edmon Spaho tha : PD-ja nuk pranon të bëhet pjesë e fasadës e kësaj qeveri të lidhur me krimin. “Qeveria ka rënë, është e lidhur me drogën.” Kurse deputeti Genc […]

Vazhdo të lexosh