Deputeti i LSI-së sulmon Ramën. Ne duam zhvillim dhe jo hashash

 Deputeti i Dibrës Përparim Spahiu ka qënë i ashpër  ne  akuzat dhe deklaratat e tij politike  që ka bërë  në lidhje me zgjedhjet që po vijnë “Nuk kemi ndërmend të japim zgjedhjet me konçesion” nënvizoi ai. “Sepse zgjedhjet janë një pronë e patjetërsueshme e shqiptarëve dhe vota nuk ka çmim!” tha më tej ai, në […]

Continue Reading

Basha: Mbaje Saimir Tahirin për vete, zgjidhja është largimi yt dhe i qeverisë tënde.

Lulzim Basha ka shkruar serish prane çadres ku qendrojne protesutuesit dhe kesaj radhe me nje arsye me teper. Sot eshte 26 vjetori i shembjes se bustit te diktatorit. Pasi mori fjalen perballe protestuesve, Basha tha: Fati merret në dorë kur vota e çdo qytetari lexohet ashtu siç është hedhur. A ka njeri që beson se […]

Continue Reading