Kandidati i Këlcyrës: Bagëtitë nuk do të ruhen me çoban, por me qen. Qumështin me dron. VIDEO

Kandidati për kryetar nga Partia e Emigracionit Hazbi Kasaj nuk ka hezituar të shpalos disa programin e tij përball elektoratit. Sipas tij  një nga pikat më kryesore të këtij program do të jetë  buqësia, për të cilën Kasaj premton orarë më të shkurtuara pune, dhe teknologjinë e fundit në përdorim për të krijuar lehtësira. “Si […]

Vazhdo të lexosh

Rama tallet sërish me studentët. I filmon me dron

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në facebook po përpiqet ti paraqesë si minorancë studentët që po protestojnë poshtë zyrës së tij. Me një foto shkrepur nga tarraca e kryeministrisë në nisje të protestës, ai paraqet një numër të vogël studentësh, kurse në Bulevard janë me mijëra protestues. Ndërsa shumë të tjera janë ende në marshim, […]

Vazhdo të lexosh