Ish-ministri Tahiri sot para gjykatës

Saimir Tahiri, do të dalë sot në 11:00 para Gjykatës së Krimeve të Rënda për verifikimin e masës së sigurisë dhe po ashtu do të merret në pyetje. Tahiri, këtë herë do t’i duhet të shoqërohet me policë nga banesa e tij tek “Kodra e Diellit” për në sallën e gjyqit.  Ndërkohë, mësohet se gjyqtare […]

Vazhdo të lexosh