Jep dorëheqjen Ministri Brëndshëm, Fatmir Xhafaj

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj i ka paraqitur dorëheqjen kryeministrit Edi Rama Nuk dihen shkaqet , por kryeministri e njoftoi dorëheqjen e ministrit Xhafaj përmes Twitterit Kryeministri Rama shkruan në Twitter: “Pranova dorëheqjen e ministrit Xhafaj, të cilin e falenderoj për kontributin e çmuar. Gjeneral Sandër Lleshi do të sjellë një energji të re pozitive në […]

Vazhdo të lexosh

Berisha/ Visho Ajazi Lika pagoi me dorëheqje denoncimet në prokurori të narko-kabinetit dhe vëllaçko Olsit me bandat e tij.

Berisha ka reaguar për dorëheqjen e kreut të SHISH-it Visho Ajazi Lika. Sipas ish-kryeministri, Lika pagoi me dorëheqje denoncimet në prokurori për vëllanë e Edi Ramës dhe për drogën. Ja postimi i Sali Berishës: Te dashur miq, Drejtori i Sherbimit Informativ, qe i sherbeu vendit me integritet dhe perkushtim te veçante, Visho Ajazi. Analiste dhe […]

Vazhdo të lexosh

Mehmetaj: Kryeministri ra! Të japë dorëheqjen!

Kejdi Mehmetaj, i ka bërë thirrje Kryeministrit Edi Rama të japë dorëheqje “para se populli ta heqë pa mëshirë”. Deklarata e fortë de deputetes më të re të  Kuvendit ka ardhur pas publikimit të lajmeve për arrestimin e një trafikanti droge në Itali, Moisi Habilajt dhe lidhjeve të tij me ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Mehmet […]

Vazhdo të lexosh