Denoncim i mjekut: Vëllai i deputetit socialist Besnik Baraj, humbi jetën për mungesë të kushteve të urgjencës.

Infermieri Frrok Bardhi, që në 8 Shkurt demonstroi në emisonin “STOP” gjendjen e mjerueshme të urgjencës së Tiranës, rikthehet me një tjetër denoncim. Ai thotë se situata është përkeqësuar në këtë shërbim. Madje disa ditë më parë ish-zëvendësministri i brendshëm Sokol Baraj, vëllai i deputetit socialist Besnik Baraj, humbi jetën për mungesë të kushteve të […]

Continue Reading

Irma Libohova denoncon personin që i vodhi paratë e koncerteve. Ja emri i tij

Përmes një postimi në Facebook, ajo ka denoncuar publikisht, me emër dhe fytyrë personin i cili edhe sot e kësaj ditë, më shumë se gjashtë muaj nga përfundimi i sezonit veror, nuk i ka dhënë lekët e koncerteve. Këngëtarja shkruan se personi me emrin Ari Kasapi nuk e ka paguar pas koncerteve që këngëtarja ka […]

Continue Reading

Ish deputeti i PS-së Agustin Marku akuzon policinë e Lezhës, se nuk do të kapë autorët

Ish-deputeti i PS-së Agustin Marku që u dhunua 2 ditë më parë nga nipat e ish-deputetit tjetër socialist Arben Ndoka akuzon policinë e Lezhës, se nuk do të kapë autorët. Marku i ka dërguar një mesazh emisionit “Studio e hapur” të gazetares Eni Vasili në News24 ku rrëfen me pak fjalë se çfarë ndodhi tre […]

Continue Reading