Shoferi i dehur që përplasi 10 makina në Vlorë, kreu i Agjensisë së Mjedisit. VIDEO

Shoferi i dehur që përplasi me Benz-in e tij në mesnatë, dhjetra makina në rrugën transballkanike në Vlorë, është Kreshnik Lilaj, kryetari i Agjensisë Rajonale të Mjedisit Vlorë. Ekzistojnë dyshime të forta se Kreshnik Lilaj ka qënë i dehur në momentin kur shkaktoi aksidentin e rëndë. Tashmë ai ndodhet në ndodhet në spitalin e Vlorës, me […]

Continue Reading

Në gjëndje të dehur me makinë godet pikë e karburantin në Durrës/ Video

Policia e Durrësit arrestoi një 25-vjeçare që ishte në drejtim të makinës e dehur. Sadjona Dervishi, banuese në Durrës rreth orës 23:40, në autostradën Durrës–Tiranë, tek një karburant, duke drejtuar automjetin tip Benz ka humbur kontrollin e mjetit duke u futur brenda në karburant dhe më pas është përplasur me reklamat e tij. Për pasojë […]

Continue Reading