“Deputeti Alimadhi në gjendje stabël me oksigjen”

Gazetari Erjon Skëndaj raportoi për “BalkanWeb” nga QSUT për situatën në dy spitalet COVID, ai tek Infektivi dhe tek “Shefqet Ndroqi” si dhe për gjendjen e deputetit Adriatik Alimadhi dhe mjekëve Roland Xhaxho dhe Andi Koraqi. “Gjendja e Alimadhit stabël dhe nga mjekët thuhet që trajtohet me oksigjenoterapi me cpap ose siç njihet maskë oksigjenuese. […]

Continue Reading