Nga Arian Galdini/ Përgjigje për Artur Zhejin dhe falenderimin e tij në 360gradë

Zheji falendero Çimin, Çimi le të falenderojë Markun! Kam kohë që përdor facebookun. Herë me tepri, e herë të tjera me përtesë. Shkruaj shumë në facebook kur nuk kam asgjë pēr të thënë, e krejt pak kur kam shumë për të thënë. Mbrëmë kam bërë një “shprazje” krejt të çlirët për ç’ka e si u […]

Continue Reading

Çim Peka darkon me Metën pas zgjedhjes së këtij të fundit President/ Foto

Darkën e parë si president, (ndonëse ende jo në funksion) Ilir Meta duket se ka preferuar ta kalojë me Petrit Vasilin dhe gazetarin Çlirim Peka. Fotot e siguruara nga Opinion.al janë realizuar mbrëmjen e djeshme në një nga restorantet e kryeqytetit, ku duket se Meta dhe miqtë e tij e kanë konsumuar darkën dhe janë […]

Continue Reading