Carvajal/ Kartoni i kuq i Sergio Ramosit e vendosi El Clasicon dhe nuk ishte Messi, ai që i dha fitoren Barcelonës.

Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal, thotë se kartoni i kuq i Sergio Ramosit e vendosi El Clasicon dhe nuk ishte Lionel Messi, ai që i dha fitoren Barcelonës. Superylli argjentinas shkëlqeu në superderbin spanjoll duke realizuar dy gola në fitoren prej 3-2 të katalunasve. Mirëpo, në minutën e 77-të, vendasit kishin mbretur me një […]

Continue Reading