Sot në mbrëmje Barcelona pret Romën në “Camp Nou”

Sot në mbrëmje Barcelona pret Romën në “Camp Nou” në ndeshjen e tyre të parë çerekfinale në Champions League. Është “Sport” e cila ka publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave: Barcelona (4-4-2): Ter Stegen; S. Roberto, Piqué, Umtiti, J. Alba; Dembele, Rakitic, Busquets, Iniesta; Messi, Suarez. Roma (4-3-3): Alisson; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Nainggolan, […]

Vazhdo të lexosh

Champions League/ Sot luhet super ndeshja..

Sot në mbrëmje rikthehen ndeshjet  e Champions Leagues. Barcelona do të presë në ‘Camp Nou” skuadrën e Juventusit në kuadër të ndeshjeve të vlefshme për Grupin D Gjithashtu Bajerni do të luajë në shtëpi përballë Anderlechtit ndërsa Roma do të presë Atletico Madridin. Ja tabela me ndeshjet e tjera që do luhen sot:

Vazhdo të lexosh

Juventus shkatërron Barcelonën

Juventus ka shënuar fitore 3:0 ndaj Barcelonës, në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve Skuadra e Juventusit ka bërë një hap të madh drejt gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, pasi ka mposhtur Barcelonën me rezultat të pastër 3:0. Golat për skuadrën vendëse në këtë takim i shënuan Paulo Dybala dy (7, 22) dhe […]

Vazhdo të lexosh