Doni një gjumë të qetë? Ja receta

Edhe pse shumica e njerëzve përdorin pilula gjumi ose produkte të ngjashme për të luftuar pagjumësinë, nuk ka mundësi më të sigurt dhe më të mirë se sa trajtimet natyrale. Një nga recetat më të preferuara është kjo që e gjeni më poshtë. Çfarë ju duhet? 1 banane 1 gotë ujë Kanellë Si ta përgatsi? […]

Vazhdo të lexosh

Ja pija që për dy minuta ju heq dhjamin e tepërt

Në rast se keni vendosur që të “shkrini” pak dhjam nga barku, ju duhet me patjetër të provoni këtë trajtim detoks i cili do t’ju “ngrejë në këmbë”. Përveçse do të merrni përfitime shëndetësore, do t’i bëni trupit dhe një detoksikim të shkëlqyer ndërsa do të nxisni dhe metabolizmin për të punuar më shpejt. Përbërësit […]

Vazhdo të lexosh