Gruaja nga Tirana: Burri më la për një mashkull, por një hall tjetër kam me personin që jam tani

EKSKLUZIVE/ Psikologia e NOA, Loreta, jep përgjigjen që gjeni më poshtë, pas rrëfimit të plotë të gruas nga Tirana Jeta bashkëshortore që nisi me mashkullin të cilin mendonte se do ta kishte deri në fund të jetës, ishte shumë e shkurtër për Lindën (redaksia e NOA rezervon të drejtën e censurimit të identitetit të plotë […]

Continue Reading

Tiranë: Burri godet me tullë në kokë 3 vajza

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në Tiranë pranë zonës së stadiumit “Dinamo”. Qytetarët të pranishëm në vendngjarje raportojnë se një person ndoshta jo në gjendje të mirë mendore, ka goditur me tullë tre vajza në kokë. Dëshmitarët shprehen se vajzat janë dërguar menjëherë në spital dhe aktualisht pranë vendngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë. […]

Continue Reading

Trondit deputetja: Si zbulova që burri im ishte pedofil dhe…

Rachel Carling-Jenkins, një anëtare e parlamentit shtetëror të Victorias, tha se kishte zbuluar koleksionin pornografik në shtëpinë e tyre vitin e kaluar, raporton “BBC”. Burri i saj u dënua pas Dr Carling-Jenkins dhe djali i tyre e kallëzuan  në polici. Ajo tha se zbulimi i “sekretit te burrit të saj” i kishte thyer jetën “përmbys […]

Continue Reading

Ilir Meta: Sali Berisha, Burri me më shumë karakter dhe serioz në Shqipëri

Ilir Meta i ka thurur elozhe Sali Berishës në fjalën e tij të mbajtur në tubimin e organizuar në Sheshin ‘Nënë Tereza’, ndërsa ka hedhur akuza të forca ndaj Edi Ramës, Gramoz Ruçit dhe kreut të PD-së, Lulzim Basha. Ja fjala e Ilir Metës: Ne nuk do të merremi me problemet e PS-së, por është […]

Continue Reading

Plas grushti/ Prifti seks në kishë, por zbulohet nga burri saj. Video

Një sherr i madh ka ndodhur ne nje kishe pasi burri zbuloi lidhjen e gruas se tij me një tjeter. Sherri ka ndodhur në një kishë në Macon të shtetit Georgia të SHBA-ve. Arsyeja? Një trekëndësh dashurie dhe seksi. Një histori si të tjerat? Jo tamam sepse mes protagonistëve është edhe prifti i kësaj kishe. […]

Continue Reading

Nga Suela Hodo: Tradhëtia

E renda,vrastarja,hakmarrsja,fyersja,c’burreruesja,e perdala,qe ne jete e provon gjithsecili nga ne! Askush nuk i shpeton tradhetise. Tradhetohemi nga miku a mikesha,shoku a shoqja,burri a gruaja! Kaperdijme lotet e hidhur dhe vazhdojme te jetojme, duke ecur para,per te pritur tradhetine e rradhes,e mesojme te ruhemi dalengadale nga gjithkush, aq sa edhe vetes nuk i besojme dot me. […]

Continue Reading

Në Fier, burri qëllon me thikë gruan në shtëpi.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen ne sotme në fshatin Kuqar të Patosit. Burime nga policia thanë se mëngjesin e sotëm rreth orës 10:05, Arben Hoxha, 53 vjeç, në banesë, ka goditur me mjet prerës (thikë), bashkëshorten e tij, 52-vjeçaren me inicialet L. H., banuese në fshatin Kuqar, Patos. Pas ngjarjes, gruaja është dërguar […]

Continue Reading

Berisha: “Kësaj ndrikullës i rrëmbyen burrin dhe disa ditë ia mbajtën bandat në zyrat e Bashkisë

Berisha ka folur sot për një histori që sipas tij ka në qendër ministren për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj. Nga foltorja e Kuvendit, Berisha ka treguar historinë e rrëmbimit të bashkëshortit të ministres Felaj, sipas tij, gjatë kohës kur ajo ka qenë prokurore dhe në qeverisje ka qenë PD. Sipas tij, shkak për këtë […]

Continue Reading