Martin Henze/ Ilir Meta një burrë dhe demokrat i vërtetë në Ballkan!

“Një burrë dhe një demokrat i vërtetë në Ballkan, urime!” Ky është vlerësimi që ka shprehur sot për Presidentin e Shqipërisë, Ilir Metën, këshilltari i CDU në Gjermani, Martin Henze, pas qendrimit që Meta mbajti më 24 maj ndaj krizës politike në vend. Në një shënim në Fb, Henze e ka bërë këtë vlerësim duke […]

Continue Reading

Sekreti i jetëgjatësisë të 117 vjeçares/ Nuk kisha burrë të më nervozonte

Italiania Emma Morano ishte njeriu i fundit që përjetoi shekullin e 20-të nga dita e parë deri në ditën e fundit dhe madje edhe më shumë. Sekreti i një jete të shëndetshme ishte – siç tha vetë ajo – jeta pa shqetësim nga burrat. Ajo jetoi 117 vjet, mbijetoi dy luftëra botërore. Emma Morano jetoi […]

Continue Reading

Ibrahimovic: Guardiola nuk është burrë!

Zlatan Ibrahimovic ka kritikuar ish-trajnerin e tij, që tashmë është në stolin e Cityt, Pep Guardiola. Suedezi tha se Guardiola nuk është burrë dhe është i papjekur, madje i papjekuri më i madh që ka pasur ndonjëherë. “Ai tashmë më ka gjykuar mua gjatë kohës që isha në Barcelonë. Kam përvojë me të”, tha fillimisht Ibrahimovic […]

Continue Reading

Kafshëri nëpër rrugët e Tiranës/ Një burrë bën sex me qenin. Video

Një ngjarje e pazakontë, e cila krijon idenë e veprimeve kafshërore është sinjalizuar në Tiranë. Bëhet fjalë për një burrë, ndoshta i metë mendor, i cili fshihet pas një makine dhe tërheq pas vetes fort një qen. Në videon e pa censuruar duket që burri përdhunon kafshën. Qeni mundohet disa herë të largohet dhe të […]

Continue Reading

Për Olta Xhaçkën: Çadra jote të gjeti burrë, e jona për zgjedhje të lira

Besa Petriti,  njëherësh edhe Nënkryetare e FRPD-së, i është përgjigjur deklaratës së ministres së Mirëqenies Sociale Olta Xhaçka, e cila tha sot se të rinjtë e PS do të marrin përpara çadrën e opozitës. Në një status në Facebook, Besa Petriti shkruan se çadra e opozitës është ngritur për të kërkuar zgjedhje të lira. Kurse […]

Continue Reading

Voltana i drejtohet Ramës: Në qofsh burrë, ec e konkuro përballë meje në Shkodër!

Kryeministër, sa herë flet për Shkodrën ti bën autogol! Shumë komode të të kem ty kundershtar politik.” Kështu e ka nisur sot, kundërpërgjigjen e saj për Kryeministrin, kryetarja demokrate e Shkodrës, Voltana Ademi, e cila u sumua nga Rama, ende pa e filluar ky i fundit takimin me të rinjtë e këtij qyteti; ai e kritikoi kryebashkiaken […]

Continue Reading

Ndoka Ramës: Burre shteti mbetesh edhe kur di te largohesh si burre!

Nard Ndoka, i cili është pjesë e partive opozitare shqiptare, ka sfiduar Kryeministrin Edi Rama në lidhje me protestën që është në ditën e dytë të saj. Kreu i PDK sfidon Ramën duke i thënë se burrë shteti mbetesh edhe kur di të tërhiqesh. Ja statusi i deputetit Nard Ndoka: Opozita e ngriti kauzen popullore dhe nderkombetare. […]

Continue Reading