Nga Librazhdi në Fier nuk ndalet droga. Kamionë, gomone, municione…

Një gomone rreth 7 metra e gjatë me një motor 350 Kv është gjetur dje brenda një kamioni të cilin policia po e ndiqte. Gjatë ndjekjes në lagjen “Kastriot “, drejtuesi braktisi mjetin dhe u largua. Burime të sigurta nga Drejtoria e policisë e Fierit bëjnë me dije se mjeti dhe gomonia dyshohet se janë […]

Continue Reading

Portali SPJV.IT: Me 19 prill protesta finale e Opozitës për rrëzimin e Qeverisë

Burime të mirëbesuara në selinë blu tregojnë se opozita po përgatitet për “Protestën Finale” me një numër diku te 200 mijë veta apo edhe me shumë, sipas PD-së, të cilët do të mblidhen në Tiranë për të rrëzuar qeverinë Rama. Burimet thonë se durimi i PD-së dhe opozitës po arrin kulmin, pasi kryeministri Rama jo […]

Continue Reading