Për çfarë arsye mund të takohet Zëvendës ndihmës sekretari i Shtetit për Evropën dhe Azinë, me Majlinda Bregun dhe Patozin?

  Zëvendës ndihmës sekretari i Shtetit për Evropën dhe Azinë, Hoyt Brian Yee, në kuadër të një turi në vendet e rajonit (Maqedoni, Kosovë e Mali i Zi) do të zhvillojë sot një vizitë në Tiranë, ku do të takohet me zyrtarë të lartë të shtetit si dhe kryetarin e PD-së, Lulzim Basha. Ashtu sikurse […]

Vazhdo të lexosh

Pas Majlinda Bregut, Rama del vullnetar të numërojë protestuesit në marshimin e opozitës

Nga Vlora ku ndodhet për fushatë, Rama ka bërë një shënim të gjatë në Facebook dedikuar protestës së sotme paqësore të Partisë Demokratike dhe partive të tjera opozitare. Kësaj radhe, Kryeministri ka dalë vullnetar të numërojë sa se protestues kanë qenë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë. Ja statusi në Facebook i Ramës/ SHËNIMI […]

Vazhdo të lexosh

Ja kush është gruaja që krijoi incidentin në çadrën e PD-së kur fliste Berisha. Foto

Eklarina Hoxha është gruaja që sot krijoi një incident me mbështetësit e opozitës në çadrën e ngritur para kryeministrisë. 50-vjeçarja nga Vlora, militante e PS-së, aktualisht është shoqëruar në Komisariatin numër 1 ku po mbahet jo si e ndaluar por për të shmangur ndonjë konflikt. Po kush është militantja e zjarrtë e Partisë Socialiste, Elkarina […]

Vazhdo të lexosh