Kryemadhi thirrje nga Berati/ LSI hap dyert për socialistët e braktisur nga krim

Monika Kryemadhi i bëri thirrje socialistëve që të bashkohen me forcën që ajo drejton, pas ngjarjeve të fundit. Duke folur nga Berati, Kryemadhi deklaroi: “Socialistët të shkëputen nga lidhjet monstruoze të PS me krimin. Socialistët nuk i lidh asgjë me krimin”. “Socialistët të shkëputen nga monstra kriminale që e kanë lënë Shqipërinë peng të krimit. […]

Vazhdo të lexosh

Kapen 1.3 ton kanabis sativa dhe një gomone në Vlorë

Në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative, Policia e Vlorës, ka pikasur dy automjete dhe një mjet lundrues në aksin rrugor Triport-Zvërnec, të cilët dyshoheshin se po transportonin lëndë narkotike. Menjëherë gjatë ndjekjes nga Policia, personat kanë braktisur mjetet duke përfituar nga errësira dhe janë larguar me qëllim për t’iu fshehur policisë. Nga […]

Vazhdo të lexosh