Emigrantët në Greqi kanë reaguar ashpër, duke fyer Ramën dhe kandidatët për deputetë. Situata degjeneroi deri në fyerje, goditje dhe nxjerrje jashtë nga bodigardët. VIDEO

Mirela Kumbaro dhe Bledi Çuçi zhvilluan një takim gjatë pasdites së 17 Qershorit me emigrantët në hotel Titania, në Athinë. Një qytetare, pjesëmarrëse në këtë aktivitet, tregon për emisionin “STOP”, përmes lidhjes në Skype, se është dhunuar nga shoqëruesit e ministres dhe të tjerë militantë, sapo ka ngritur çështje si: zbardhja e 21 janarit, të […]

Vazhdo të lexosh