Blushi Klosit: Pusho parazit ordiner.

Dy deputetët e majtë, të cilët kanë qenë dhe miq të afërt më parë, janë përplasur ashpër sot, pas reagimit të kreut të Libras që KQZ-ja nuk e lejon të regjistrohet. Blushi e ka akuzuar Klosin në veçanti se paguhet me 1000 euro në muaj nga kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako. “Pusho, parazit ordiner që […]

Vazhdo të lexosh