Real 2 gola të parregullt, kartoni i kuq jo për Vidal

Nuk mbahen mend gabimet e arbitrit Kassai në sfidën e Champions League mes Real Madrid dhe Bayern Munich, e cila perfundoi me rezultatin 4-2 per Real-in Nga analiza e bërë pas ndeshjes del se përjashtimi i Vidal ishte i nxituar ndërsa Casemiro duhej ndëshkuar. Për ti shtuar kësaj edhe dy gola të parregullt të Ronaldo.

Continue Reading

Ancelotti për arbitrin: Ishte më i dobët se Bayerni im!

Carlo Ancelotti ka dalë mjaft i zhgënjyer para gazetarëve me skuadrën e tij, por edhe me gjyqtarin Viktor Kassai të cilin e bën përgjegjës për rezultatin. “Gjyqtari Kassai? Ishte më i dobët se sa Bayerni im”, – tha Ancelotti gjatë konferencës për media. “Kështu të dhemb më shumë. Kisha ëndërruar një natë perfekte, atë të […]

Continue Reading