Gjesti i Messit kundër gjyqtarit po bën xhiron e botës/Video

Në fund të ndeshjes “ylli” i Barcelonës takon normalisht dy gjyqtarët, ndërsa njërit prej tyre nuk i jep as dorën që ta përshëndesë, por ndër dhëmbë artikulon një fjalë që ende nuk është zbuluar. Por sipas medieve të huaja, Messi shumë lehtë mund të marr një dënim nga FIFA pasi pamjet më poshtë flasin qartë. […]

Continue Reading

Neymar ka vënë bast me shokët e skuadrës se nesër do të shënojë dy gola kundër PSG-së për Champions League.

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar ka vënë bast me shokët e skuadrës se nesër do të shënojë dy gola kundër PSG-së për Champions League. Neymar beson në kualifikimin e Barcelonës dhe për këtë ai premton se do të shënojë dy gola duke ndihmuar skuadrën e tij për “remontada”, transmeton SYRI.net. Kujtojmë që ndeshjen e parë PSG-ja […]

Continue Reading