Shkojnë për të prishur objektin, banorët godasin me gur policinë

IKMT ka mbërritur në Ksamil për të prishur një objekt që funksionon si lokal por që  ka ndeshur në rezistencën e ashpër të banorëve. Ata kanë goditur mjetet të cilat kishin mbërritutr për të ekzekutuar urdhërin e prishjes së këtyre objekteve si dhe punonjësit e IKMT-së. Mësohet se banorët janë përplasur me punonjësit e IKMT-së […]

Continue Reading

20 të shoqëruar për krimin horror në Tiranë

Sot jane zbardhur detaje te reja në lidhje me vrasjen makabre të Fatime Hidës, ngjarje e zbuluar mbrëmjen e djeshme në fshatin Mihajas të Bërzhitës. Gruaja 74-vjeçare është gjetur e lidhur këmbë e duar dhe kishte ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë dhe mësohet se ishte grabitur. Ajo pak ditë më parë kishte shitur disa bagëti […]

Continue Reading