Banditët e Elvis Roshit masakrojne dhe bëjnë për spital gazetarin

Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet faqes së tij në Facebok një ngjarje të rëndë të ndodhur në qytetin e Kavajës, që duket është mbajtur e fshehtë nga policia. “Goditet nga banda të pushtetarëve gazetari, drejtuesi i portalit “Buletini i Kavajës”, Dritan Kanapari. Duke dënuar me ashpërsinë më të madhe këtë akt të rëndë kriminal ndaj […]

Vazhdo të lexosh

“Hakmarrje për drejtësi” shpallet e pafajshme. Mes tyre edhe ai që vrau shoferin e Kryeprokurorit në mes të Tiranës.

E gjithe organizata kriminale shpallet e pafajshme. Tashme te gjithe banditet  e kesaj organizate kriminale jane te gatshem per ti perdorur per zgjedhjet e 18 Qershorit. Këtë vendim ka dhënë mesditën e sotme gjykata e Apelit për Krimet e Rënda. Gjyqi ndaj tyre kishte vite që vazhdonte dhe sot kanë marrë pafajësinë. Anëtarët e  organizatës […]

Vazhdo të lexosh