Rama/ Ja pse po tërhiqem nga Kavaja

Rama ka vërtetuar atë që po thoshin njerzit e tij të afërt, se ai do ta tërhiqte kandidatin e tij nga zgjedhjet në Kavajë, dy ditë para garës. Sot, në një konferencë shtypi, Rama lajmëroi se në “qytetin e demokracisë” nuk do të ketë votime. Ai e argumentoi këtë si një shenjë drejt kompromisit dhe […]

Vazhdo të lexosh