Shaka e sekretarit të LSI/ Fajin e ka opozita për arrogancën e qeverisë, Rama-Meta.

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Brahimllari, ka deklaruar se Partia Demokratike ka bërë opozitë të dobët në këto katër vjet, sepse qeveria ka shumë e më shumë mëkate. I ftuar në emisionin “Debati në Channel One” të gazetarit Roland Qafoku, bashkë me deputeten Silva Caka dhe kryetaren e LRI Floida Kërpaçi, numri dy i […]

Continue Reading