Bejtja u drejtohet Vangjelit, Pezës dhe Irisit: Më lini të flas se më çatë bythën.Video

Gazetari i njohur Andi Bejtja reagoi ashpër ndaj tre kolegëve që bërtisnin duke mbrojtur Edi Ramën, duke mos lenë njeri të fliste. Gazetari Andi Bejtja ka shpërthyer në “Opinion”, ku u është drejtuar kolegëve të panelit që ta lënë të flasë me fjalët “na çatë b**ën!”. Shkak është bërë ndërprerja e shpeshtë që i kanë […]

Vazhdo të lexosh

Nga Armand Shkullaku/ Çfarë listash do të nxjerri Basha

Lulzim Bashës i kanë mbetur shumë pak orë për provimin e fundit që duhet të japë përpara shqiptarëve, prezantimin e listave të deputetëve të Partisë Demokratike për në Kuvendit e ri. Zhvillimet e fundit politike, të cilat vetë Basha i orientoi, e kanë zhvendosur atë në një sfidë jo aq me kundërshtarin historik se sa me opinionin publik. Gjykimi i emrave të PD nga ky opinion do të jetë ndoshta përcaktues për rezultatin elektoral […]

Vazhdo të lexosh