VAJZA E ISH DEPUTETIT TË PS RRËFEN E TRAUMATIZUAR: POLICIA MË DREJTOI ARMËN MUA, MAMIT DHE VËLLEZËRVE 2-MUAJSH!

E traumatizuar dhe mes lotësh, Ambra Ndoka, vajza e ish-deputetit të PS Arben Ndoka ka rrëfyer momentin e arrestimit të të atit. Ambra, ka thënë për FaxNews se atë ditë policët i kanë drejtuar armën asaj, të ëmës dhe vëllezërve dy muajsh. “Atë ditë sapo ishim kthyer nga Italia dhe po shkonim te lokali ynë […]

Vazhdo të lexosh

Mësueset e Lezhës shpërndajnë fletëpalosje të Partisë Socialiste

Sali Berisha ka publikuar në Facebook denoncimin e një qytetari, që thotë se mësueset në qytetin e Lezhës shpërndajnë në rrugë fletëpalosje të Partisë Socialiste. Denoncimi në Facebook-un e ish-Kryeministrit Sali Berisha: Mesueset ne Banditistan shperndajne fletepalosjet e partise/shtet siçiliste. Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb “Përshëndetje zoti Berisha! Mësueset e Lezhës […]

Vazhdo të lexosh