Xhakaj dhe Abrashi janë të revoltuar me De Biaz-in dhe kjo ka bërë që ata ta braktisin Shqipërinë.

Tifozët shqiptarë mbetën të shtangur kur panë se në formacionin bazë mungonin dy lojtarët kryesorë të kuqezinjve, Amir Abrashi dhe Taulant Xhaka. Trajneri italian, Gianni De Biasi nuk i aktivizoi për asnjë minutë dy yjet që po shkëlqejnë me klubet e tyre, Freiburg respektivisht Basel. Italiani duke mbajtur inati me lojtarët ka humbur tri ndeshje […]

Vazhdo të lexosh