Ambasadori Donald Lu takohet me Berishën

Ambasadori Donald Lu, gjatë mesditës së sotme është drejtuar për në zyrën e ish-kryeministrit Berisha. Takimi ka nisur që prej orës 12:00 dhe të dy palët po bisedojnë në zyrën e Berishës. Mësohet se në fokus të këtij takimi i cili ka mbi një orë që po zhvillohet është ajo e situatës politike dhe protestës […]

Vazhdo të lexosh