Informacione të reja për ngarkesën prej 613 kg kokainë, që erdhi në Durrës duke patur si garantor, klanin Rama!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një denoncim të ri lidhur me ngarkesën prej 613 kg kokainë në Portin e Durrësit, që e lidh kryeministrin Edi Rama me këtë ngarkesë. Berisha ka postuar në Fb, mesazhin e një zyrtari anonim, i cili flet për shkarkimin e mistershëm të ish-Drejtorit të Përgjithshëm të Portit, Artjan Qiricit dhe zëvendësimin […]

Vazhdo të lexosh

Elio Laze paralajmeron për publikime të tjera të Afrim Bakaj-t dhe lidhjet e tij me politikanë të rëndësishëm ku ai mban pushtetin në këmbim të pagesave. VIDEO

Aktivisti i LSI dhe njeheresh ish keshilltari i Drejtorit te Pergjitshem te Burgjeve, Elio Laze, ka bere publike nje material kur ai drejtonte emisionin ne nje prej televizioneve tona. Ai gjithashtu paralajmeron se ka materiale te tjera per publikim per Afrim Bakaj-n, dhe lidhjet e tij  me politikane te rendesishem ne vend. Ja statusi i […]

Vazhdo të lexosh