Kapen 52 kg droge në Greqi, që vinte nga Shqipëria.

Kapet një sasi tjetër droge në Greqi, që vinte nga Shqipëria. Një ngarkesë prej 52 kg lëndë narkotike e llojit kanabis u sekuestrua në Fusha e Kestrinës, në afërsi të kufirit shqiptaro-grek, në Igumenicë. Sipas Antidrogës greke, 3 shqiptarë dhe një grek u arrestuan në flagrancë nën akuzën e trafikimit ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Policia […]

Continue Reading