A është ky deputeti të cilit Rama i ofroi 500 mijë euro të hynte në zgjedhje? Ja emri

Gjatë  emisonit “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus, i pyetur nëse iu ofruan 500 mijë euro, për tu futur në zgjedhje, kreu i LZHK-së Dashamir Shehi, tha se vlen shumë tepër dhe se do të ishte ofenduar nga kjo ofertë. Shehi tha më tej se mund të ketë oferta të tilla, por do ta këshillonte […]

Vazhdo të lexosh