Ronela Hajati në gjendje të rënduar psikologjike

Ronela Hajati është shndërruar në kryefjalën e mediave, jo vetëm shqiptare, por edhe ndërkombëtare. Duket së performanca e saj ne “Eurosong” nuk është pëlqyer nga mediat ndërkombëtare, që jo vetëm e kanë renditur në 3 këngët më të këqija, por nuk i kanë shmangur edhe ironitë me performancën si dhe këngën e këngëtares sonë. Por […]

Vazhdo të lexosh

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira drejt fejesës?

Einxhel Shkira dhe Arbër Gumnishtaj nuk kanë në plan të ndërmarrin hapa seriozë në lidhjen e tyre pavarësisht se janë shumë mirë dhe të lumtur bashkë. Të paktën kjo është ajo që ka thënë Dagz. Në një intervistë për ‘Mirage’ artisti foli për romancën e re duke shuar zërat që qarkullojnë në mediat sociale. Teksa […]

Vazhdo të lexosh

BBV/ Monika zhvishet live dhe shijon masazhin

“Big Brother” kishte përgatitur një surprizë për Monikën, duke i sjellë në dhomën e surprizave 3 djem masazhatorë. Me t’i parë Monika u lumturua pasi kishte kaq kohë që e kërkonte këtë. Aktorja nuk ngurroi të zhvishej për të shijuar masazhin ndërsa ky moment u shoqërua me të qeshura. “O Zot nuk më besohet”, tha […]

Vazhdo të lexosh

Make-up artisti i famshëm vjen në Tiranë

Make-up artisti i njohur, Pablo Gil Cagne, ka mbërritur në Tiranë. Të gjitha vajzat që e kanë ëndërruar këtë ditë, do të kenë mundësi që të këshillohen me një nga artistët më të mirë ndërkombëtar të grimit. Pablo është konsulent imazhi për shumë aktore, këngëtare dhe vajza të shfaqjes, të tilla si Monica Bellucci, Diana […]

Vazhdo të lexosh

Shpallet Miss Italia 2020

Bukuroshja që rrëmbeu kurorën e bukurisë quhet Martina Sambucini dhe është 19 vjeç.  1.78 cm e gjatë me sy jeshil dhe flokët gështenjë, nr.81 është zgjedhur Miss Italia 2020 në një edicion special të drejtuar nga Alessandro Greco dhe Margherita Pratico në mungesë të publikut dhe për herë të parë, pa televotim për shkak të […]

Vazhdo të lexosh