Modelja bën deklaratën bomb për futbollistin e Premier League

Modeleja braziliane Jacqueline Pineiro ka bërë akuza të forta kundër një futbollisti të Premier League, të cilin ajo nuk e përmend me emër. Sipas bukuroshes bjonde nga Brazili ajo kishte pas një marrëdhënie dy vjeçare me futbollistin i i cili është i martuar. Ai e ka lënë shtatzënë dhe që atëherë ai shmang atë dhe nuk […]

Continue Reading

Rihanna është në lidhje me reperin e famshëm

Këngëarja e njohur, Rihanna është në një romancë me reperin A$AP Rocky dhe për këtë nuk ka më pikë dyshimi. Burime për “People” tregojnë se ata janë në fazat e para të një lidhjeje romantike. Ata janë parë së bashku duke darkuar me miqtë e tyre në New York ditën e shtunë. Dyshja kanë bashkëpunuar […]

Continue Reading

Vera Grabocka poston foto me Timo Fllokon: Përtej fjalëve

Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë padyshim një ndër çiftet ikonë në Shqipëri. Të dy të suksesshëm, të dy të arrirë në fushat e tyre, ata janë padyshim edhe një nga dyshet më jetëgjata. Por gjithnjë ata janë treguar të tërhequr në rrjetet sociale. Por, duket se këtë zakon e ka thyer regjisorja, e cila […]

Continue Reading

Djali i Tom Doshit me makinë njësoj si CR7, Ronaldo.

Tom Doshi është ndër deputetët më të pasur në Shqipëri dhe djemtë e tij janë me fat. Të gjithë e reklamojnë luksin e tyre në rrjetet sociale dhe kësaj ‘sëmundje’ nuk i kanë shpëtuar dot as djemte e deputetit, James dhe Marcos Doshi. Pasioni për makinat e shtrenjta është i madh dhe dy djemtë e […]

Continue Reading

Ingrid Gjoni: Nuk vesh gjë fare se i kam bezdi.

Këngëtarja shqiptare Ingrid Gjoni ka qënë e ftuar sot tek emisonin “Why not” ku edhe ka folur për jetën e saj. Në lojën me 5 sekonda, Ingridi ka qënë përballë aktorit Herion Mustafaraj, ku edhe ka treguar hapur detaje intime. Pyetje: Thuaj tri gjëra që mban veshur poshtë rrobave? Ingrid Gjoni: Nuk vesh gjë fare […]

Continue Reading

“Ke lënë nam, b***a sa gjysma Amerikës”, Rashel Kolaneci ndez rrjetin, në masë

Rashel Kolanci njihet nga të gjithë për format e saj trupore dhe asnjëherë nuk heziton t’i ekzpozojë ato. Nuk janë të pakta dhe postimet që ajo bën në rrjetet sociale. Në një foto të publikuar në ‘Instagram’, ajo shfaqet teksa po ngjit shkallët. Në sy bien të pasmet e saj, për të cilat nuk ka […]

Continue Reading

“Sura” me pushime në Shqipëri. Ja ku po pushon.

Aktorja turke, Farah Zeynep Abdullah, ka hyrë krejt rastësisht në botën e serialeve, ku fama që mori qe e menjëhershme. Me familjen e saj u nisën për t’u vendosur në Londër, e gjatë pushimeve të aktores në Turqi, nisi edhe rrugëtimi në art. Por, papritur e papandehur, një aktore mjaft e njohur turke e cila […]

Continue Reading

Ledina Çelo “tërbon” diellin. FOTO

Ndonëse është 40 vjeçe dhe nënë e dy fëmijëve, Ledina Çelo vijon të mbetet një prej femrave më sexy të showbiz-it shqiptar dhe këtë, këngëtarja e dëshmon në çdo foto që ajo publikon në rrjete sociale. Po kështu dhe fotoja e publikuar nga këngëtarja teksa merr rreze dielli dhe siç duket në oborrin e shtëpisë […]

Continue Reading

Kjo është gruaja me gjoksin më të madh natyral në botë. FOTO

Norma Stitz e ka emrin e saj në Librin e Rekordeve Guinness si gruaja me gjoksin më të madh natyral në botë. Ajo tregon se ka nisur të mbajë reçipeta grash që në klasë të tretë, shkruan tch. “Në vitin 1999 kam hyrë në Guinness dhe deri tani jam e pamposhtur. Unë i bëj rrobat […]

Continue Reading

Video/ Vlogeri Chris Monroe puth motrën në-buzë për…

në rrjet po qarkullon një video ku vlogeri Chris Monroe, i njohur si “Prank Invasion”, ka puthur në buzë motrën e tij, Kaitlyn, në një video të publikuar në kanalin e tij në Youtube. Monroe nuk ishte aktiv për 3 muaj në kanalin e tij në Youtube dhe i premtoi fansave se do të rikthehej […]

Continue Reading

‘Sarp’ nuk njihet më/ Shikoni sa ka ndryshuar. FOTO

Çagatay Ulusoy është aktori i njohur turk, i cili për publikun shqiptar është bërë i njohur në serialin ‘I Infiltruari” ku luante rolin kryesor të ‘Sarp’. Çagatay Ulusoy është ndër aktorët më të dashur, i cili me rolin e tij si ‘Baris’ në filmin “Delibal”, apo ‘Sarp’ në serialin “I Infiltruari” rrëmbeu zemrat e çdo […]

Continue Reading

Turpërohet babai i Bebe Rexha/ “Bën mirë nëse ndalesh duke publikuar pornografi

Jam shumë i dëshpëruar’ ishin fjalët e babait të këngëtares Bebe Rexha pas publikimit të vidoklipit të kësaj të fundit. ‘Last Hurrah’ quhej vidoeklipi dhe përmbante skena të nxehta dhe provokative. Pakënaqësinë e babasë, Bebe e bëri publike përmes një postimi në rrjetin social, Twitter. Ai i kishte shkruar: “Bën mirë nëse ndalesh duke publikuar pornografi sepse […]

Continue Reading

Zbulohet femra që “kishte harruar”të vendoste perden në dhomën e hotel ‘Plaza’ në Tiranë.

Vetëm pak ditë më parë qarkulloi në rrjet një foto shumë provokuese, ku një vajzë me linja tepër joshëse dhe e veshur me të brendshme seksi ka harruar të vendos perden në dhomën e hotel ‘Plaza’ në qendër të Tiranës. Mësohet se vajza në fjalë, është modelja shqiptare Emi Canaj dhe këtë ka vendosur ta tregojë […]

Continue Reading

Shokon gazetarja e njohur: Jam prostitutë. FOTO

Gazetarja serbe Senada Nurkiç i ka shokuar të gjithë me deklaratën e saj. Ajo ka thënë se ka punuar prostitutë. Në punën si prostitutë ajo ka pasur mbështetjen e familjes dhe të dashurit të saj politikan. Nurkiç ka shokuar opinion publik, me deklaratën se thonë se personat që duhet ta arrestojnë, janë klientët e saj. […]

Continue Reading

VIDEO/ I dashuri masakron vajzën ‘live’ në emision

Një “Reality Show” në Rusi degradoi në akte dhune, pasi i dashuri goditi keqazi një nga konkurrentet për shkak se ajo pranoi se kishte përqafuar një burrë. 34-vjeçari, Andrey Shabarin sulmoi të dashurën e tij Rozalia Raison 21-vjeçare në shfaqjen e njohur televizive ruse “Dom 2”, ose e përkthyer shqip, “Shtëpia 2”. Konkurrentët në show […]

Continue Reading

Morena Taraku ‘çmend’ meshkujt me veshjen e saj

Morena Taraku është këngëtarja e cila përflitet më së shumti për jetën luksoze duke nisur nga makinat e shtrenjta, veshjet firmato, udhëtime nga njëri cep i botës në tjetrin. Por jo vetëm kaq ajo komentohet gjatë dhe për pozat provokuese që publikon në Instagram ku numëron me mijëra ndjekës. Edhe ditën e sotme këngëtarja ka […]

Continue Reading

Anastasia Kvitko sulmon sërish Kim Kardashianin

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhej me seks simbolin, Kim Kardashian. Gjithsesi, 23-vjeçarja ka deklaruar shpesh herë se është shumë më e bukur se Kim, ndërsa përafrojnë vetëm për format fizike. Së fundi, Anastasia ka sulmuar sërish Kim Kardashianin, duke u shprehur se […]

Continue Reading

Histori dashurie/ Video nga dasma e Eni Çobanit.

Gjatë emisionit “Rudina” juristja Eni Çobani rrëfeu jo vetëm historinë e dashurisë me bashkëshortin Avenir Shehu, zbuloi momente nga dasma e tyre. Vetëm 5 ditë më parë ata festua 20 vjetorin e martesës, ndërkohë që sot juristja përmes emisionit “Rudina” tregoi momentet më të bukura të tre netëve dasmë. Çobani tha se kur ka dalë […]

Continue Reading