Aurela Gaçe i bën nënës dedikimin më prekës për ditëlindje: Luaneshë, s’të pashë kurrë të qaje

Nëna e Aurela Gaçes feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e njohur ka menduar t’i bëjë një dedikim mjaft prekës në rrjete sociale, raporton newsbomb. Teksa i uron me zemër 100 vite të tjera jetë, Aurela na tregon karakterin e fortë të saj, që si luaneshë rriti tre fëmijë, edhe në kohë të vështira. Mirëpo edhe njerëzit […]

Continue Reading

La gruan për Fjolla Morinën, biznesmeni Syla/ Më ndryshoi jetën

Vetëm pak kohë më parë, këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla. Dyshja kanë treguar se janë shumë të dashuruar dhe në prag të martesës. Fjolla nuk i ka kursyer dedikimet romantike për partnerin në rrjete sociale, por së fundmi ka qenë ai i cili i ka kushtuar disa fjalë të ëmbla. […]

Continue Reading

Pornostarja e njohur i komenton Encës…

Këngëtarja Enca Haxhia ka nisur pushimet në bregdet, duke zgjedhur Dhërmiun si destinacionin e saj. Si çdo herë, Enca nuk harron të publikojë edhe foto provokuese, ku së fundi publikoi edhe një foto “topless”, teksa në plan të parë kishte vendosur të pasmet. Komentet kanë qenë të shumta edhe për faktin se Enca numëron mbi […]

Continue Reading

Pavarësisht moshës, ajo duket perfekte me linjat e saj trupore. FOTO

Moderatorja e njohur e programit ‘RTSH Sport’ Hygerta Sako pak muaj më parë mbushi 42 vjeç. Por pavarësisht moshës, ajo duket perfekte me linjat e saj trupore.  E ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘Glamour Zone’, Hygerta zbuloi se në ndihmë i ka ardhur dieta sipas grupit të gjakut. Moderatorja tregoi se prej dy vitesh kjo […]

Continue Reading

Gëzim i madh për Kolonjën/ Verën që vjen kryebashkiaku do martohet.

Kryebashkiaku i Kolonjës, Erion Isai dhe partnerja e tij prej 9 vjetësh, Ajlina kanë dhënë së fundmi në një intervistë për emisionin ‘Jo vetëm modë’. Ata kanë zbuluar një lajm të bukur për të gjithë. Verën që vjen çifti do të bëjnë dasmë.  ‘Do bëjmë dasmë. Kur kemi filluar të bashkëjetojmë Ajlina ishte në të […]

Continue Reading

Arjola, aktorja që po pushton skenën dhe e ekranin që për vite u injorua nga pushteti

Arjola Demiri, nuk eshte thjesht vajza bukuroshe qe u parashutua ne skene fale hireve natyrore por nje artiste e shkolluar dhe e kultivuar. Ajo ka mbaruar studimet ne degen e aktrimit prane Akademise se Arteve me rezultate te shkelqyera. E entuziasmuar nga arsimimi por dhe e rrembyer nga pasioni per profesionin ju drejtua vendlindjes,Tropojes. Por […]

Continue Reading

Aktorja e Portokallisë largohet nga ‘’Top Channel’’.

Aktorja e Portokallisë Delinda Disha është larguar nga ‘’Top Channel’’. Lajmin e konfirmoi Turjan Hysko, drejtori i programacionit te ‘’Klan Plus’’ si dhe moderatori i emisionit ‘’Duplex’’. Në një postim në Instastory në llogarinë e tij, ai saktësoi se Disha do të jetë pjesë e programit të ri në ‘’TV Klan’’ ‘’Kalifornia Show’’. Ky emision […]

Continue Reading

KAPET ‘MAT’ DUKE BERË SEKS ME TË DASHURIN NGA KAMERAT E SIGURISË

Rosie Broën punon si kujdestare qensh, një punë që paguhet shumë mirë në Angli pasi ajo përfiton deri në 70 paund në ditë. Një çift në California e kishtë punësuar atë për 4 ditë që të kujdesej për qentë e tyre dhe ajo do të përfitonte 315 paund. Por kur pronari i shtëpisë hapi kamerat […]

Continue Reading

METALLICA PERFORMOJNË NË SHI, KITARISTI RRËSHKET DHE RRËZOHET NË SKENË. VIDEO

Një incident i ka ndodhur kitaristit Metallica Kirk Hammett gjatë një shfaqje në shi në San Siro-s në Milano. Kitaristi rrëshqiti dhe u rrëzua në skenë sapo kishte përfunduar solon e tij, kur këmba e tij e djathtë fluturoi nga pjesa e përparme e pedalit duke rrëshqitur dhe u rrëzuar me kurriz. Ai u ul […]

Continue Reading

RITA ORA ECËN RRUGËVE ME BALTË TË FERIZAJT

Këngëtarja me famë botërore do të jetë për tre ditë në vendilindjen e saj për një mision bamirësie, në bashkëpunim me UNICEF. Ajo është takuar me familje të varfëra dhe nuk e ka kursyer veten duke ecur edhe nëpër rrugë të baltosura të qytetit të Ferizajt. Këto foto i ka shërndarë në rrjetet sociale Vera […]

Continue Reading

Arian Çani/ “Hiqe fare këtë Cherr se s’na intereson kjo këngëtare

Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar. Një ndër këngët më të diskutuara ka qenë kënga ‘Vuj’ në ‘Kënga Magjike’. Mirëpo, teksa kjo këngë është luajtur në emisionin ‘Zonë e lirë’ të Arian Çanit gjatë rubrikës ‘Mix blind test’, moderatori i njohur ka lënë pa fjalë publikun me reagimin që […]

Continue Reading

Ish aktorja e Portokallisë/ Do jem një super prostitutë…

Moderatorja e emisionit ”Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj do sjellë shfaqjen e saj të dytë në teatër. Aktorja e humorit do vijë në rolin e një prostitute dhe e gjithë ngjarja do zhvillohet në një bordello. Rudina Dembacaj: “Mezi po pres ta luaj si rol sepse më intrigon shumë. Jam shumë kurioze sesi do ta […]

Continue Reading

Elhaida Dani: Italia realizoi ëndrrat e mia, por…

Për Elhaida Danin Italia është vendi që e bëri të arrinte suksesin, pa marrë parasysh faktin që vinte nga një shtet tjetër, e për këtë ajo shpreh mirënjohje. Megjithatë për të, Shqipëria është vendi ku ka rrënjët. Këngëtarja ishte sonte e ftuara e dytë e spektaklit “Në kurthin e Piter Pan”, ku fëmijët e pyetën […]

Continue Reading

Pas divorcit/ Suela Kalaja flet për marrëdhënien me Saimir Çilin

Isea, vajza 10-vjeçare e Saimir Çilit dhe Suela Kalasë, ishte konkurrente në “The Voice Kids” të premten e kaluar në fazën e audicioneve të fshehura. Ndonëse për të u kthyen të gjithë trajnerët, ajo e kishte vendosur se do të shkonte me skuadrën Gjoka nëse ata do të ktheheshin. Pasditen e djeshme, ajo ishte e […]

Continue Reading

Jennifer Lopez këngë me vajzën e saj (VIDEO)

Jennifer Lopez ka publikuar këngën e saj më të fundit ‘Limitless’. Kënga e yllit 49-vjeçar është krijuar për tu përdorur si kolona zanore e filmit të ri të Jennifer, Second Act, që do dalë në kionema të premten. ‘Limitless’ flet për thyerjen e barrierave dhe këmbënguljen. JLo ka ardhur me një risi në videoklipin e […]

Continue Reading

“80 mijë dollarë për të qenë i dashuri im”

Fituesja më e re e lotarisë “EuroMillions” në Britani, Jane Park deklaroi para disa muajsh se mashkulli që do jetë i dashuri i saj “serioz” do të fitojë mijëra dollarë. Pati shumë kërkesa nga e gjithë bota që nxituan ti jepnin një arsye përse Jane duhet ti zgjidhte. Në fakt, ajo është fotografuar duke dalë […]

Continue Reading

Jennifer Lopez rrëzohet skenë gjatë …

Jennifer Lopez  është diva e muzikës botërore, por kjo nuk do të thotë që nuk përballet me incidente të vogla në skenë. Këngëtarja ndërsa po performonte këngën e saj të dytë ‘Dance Again’ shkoi të takonte fansat. Dhe në një sekond i JLo humbi ekuilibrin e rrëshqiti në skenë. Por diva arriti që ta kapërcejë […]

Continue Reading

Mariah Carey shfaqet me një veshje shumë sensuale. Video

Kushdo që theu zemrën e divës Mariah Carey së shpejti do të pendohet. Këngëtarja me famë mbarë botërore ka lançuar së fundmi albumin e saj më të ri ku bën pjesë dhe kënga “GTFO”. Në videoklipin e kësaj kënge Mariah shfaqet me një veshje shumë sensuale dhe në dorë mban një gotë verë. Gjithashtu këngëtarja gjatë këngës […]

Continue Reading