Ronela Hajati në gjendje të rënduar psikologjike

Ronela Hajati është shndërruar në kryefjalën e mediave, jo vetëm shqiptare, por edhe ndërkombëtare. Duket së performanca e saj ne “Eurosong” nuk është pëlqyer nga mediat ndërkombëtare, që jo vetëm e kanë renditur në 3 këngët më të këqija, por nuk i kanë shmangur edhe ironitë me performancën si dhe këngën e këngëtares sonë. Por […]

Vazhdo të lexosh

Më seksi se kurrë, e fejuara e futbollistit anglez “ndez” tifozët e Romës

E fejuara e anglezit Meitlind-Najëls, Katia, është bukuroshja që ka arritur menjëherë t’i rrëmbejë zemrat me fotot e saj “hot” në rrjetet sociale.   Bukuroshja gjithmonë shfaqet me foto provokuese dhe të nxehta. Me anë të kësaj, ajo ka marrë një vëmendje të madhe në Romë, që në kohët kur flitej për transferimin e anglezit […]

Vazhdo të lexosh

Mbretëreshës i ndalohet alkooli

Mbretëresha Elisabetë do të heqë dorë nga çdo pikë alkooli, e madje edhe nga Martini, pija e saj e dashur, të cilën sikurse thonë e ka konsumuar gjatë gjithë jetës, me një gotë të vogëlnë mbyllje të ditës. Janë mjekët e oborrit ata që ja kanë ndaluar, sipas thashethemeve të fundit të qarkulluara nga Vanity […]

Vazhdo të lexosh

Si u bë “Big Brother VIP” molla e sherrit që i ktheu në armike brenda natës!

Dikur ishin mike dhe rivale, ndërsa sot ndjekësit i konsiderojnë armike brenda natës. Fjala është për dy moderatoret e “Top Channel”, Arbana Osmanin dhe Luana Vjollcën, të cilat komentet komplimentuese për projektet e njëra-tjetrës, i kanë zëvendësuar me kunjat në distancë. Molla e sherrit ishte pikërisht projekti “Big Brother VIP”, që në fillim iu besua […]

Vazhdo të lexosh