Beniada Nishani thirrje vajzave shqiptare: Ndërrojini burrat çdo një muaj e bëni qejf

Show Stil/Jetë

Beniada ka habitur me thirrjen e saj në Big Brother Vip, teksa iu është drejtuar vajzave e grave shqiptare. Ajo iu ka thënë që të mos martohen shpejt dhe të bëjnë qejf, pasi sipas saj, kur bëhesh me fëmijë, jeta merr fund.

Pas fotove seksi në “Playboy”, Beniada Nishani nis karrierën si aktore në Itali - Bota Sot

“Këto femrat shqiptare kanë ik, nuk duan t’ia dinë më. Do bëjmë çfarë duam ne. Do t’i ndërrojnë burrat çdo muaj dhe do bëjmë qejf në Maldive e Dubai. Plasni nga inati ju! Jetoni jetën si të doni dhe mos u martoni, mos u martoni që 18 vjeç. Jetoni jetën se kur të bëheni 30 vjeç me fëmijë s’do të ketë më”, është shprehur Beniada.

Beniada, mbesa seksi e Presidentit Bujar Nishani rrëfen famën në Itali – Balkanweb.com – News24

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?