Publikohen pamjet, shqiptari përleshet fizikisht me serbin

Rajoni

Një serb, është përplasur fizikisht me një Kosovar në kufirin mes Serbisë dhe Kroacisë. Video është publikuar në rrjete sociale dhe shihet se si shqiptari i Kosovës, i thotë serbit se “këtu ka shqiptarë”.

Shqiptari i afrohet burrit tjetër në makinë, ndërkohë që ky i fundit del prej saj dhe nis të përplaset fizikisht me të riun.

Nuk dihet nëse përleshja mes tyre është përshkallëzuar në një dhunë më të ashpër, por pamjet e këtij momenti kanë marrë shumë reagime në rrjet.

 

 

(BalkanWeb)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?